DROID Bionic do funkcji 4. 5-Calowy Ekran?

Fani Verizon i nadchodzącego Motorola DROID Bionic otrzymali dziś interesujące nowe informacje, ponieważ ludzie z Droid Life (odwiedź je dla wszystkich zdjęć) opublikowali serię wyciekłych zdjęć, na których DROID Bionic jest przedstawiony obok swojego kumpla, Samsung DROID Charge.

Droid Bionic Z 4. 5 ” wyświetlacz jest pokazany obok ładunku droida, z życia droida

Co ciekawe, zdjęcia wyraźnie pokazują, że Bionic wygląda jak hipopotam w porównaniu do ładunku droida. Dla tych z Was, którzy mieli okazję bawić się ładunkiem, wiesz, że to nie jest mały telefon z jakimkolwiek odcinkiem wyobraźni. Ładunek ma 4. 3 ” ekran, który jest na wysokim poziomie prawie wszystkich urządzeń z systemem Android dostępnych obecnie. Aby to ująć, iPhone 4 jest wyposażony w 3. 5 ” ekran.

Sądząc po porównaniu rozmiarów na zdjęciach, wydaje się całkiem jasne, że Bionic będzie miał 4. 5 ” ekran. Jeśli Bionic jest zwolniony z 4. 5-calowy ekran, będzie wyposażony w jeden z największych wyświetlaczy dostępnych na smartfonie na całym świecie.

Debata na temat idealnego rozmiaru ekranu smartfona rozgorzała wśród doświadczonych użytkowników smartfonów.

Niektórzy twierdzą, że iPhone 4 to 3. Ekran 5 ” jest idealny, a inni twierdzą, że jest zbyt mały. Niektórzy twierdzą, że 4-calowy ekran jest idealny, na przykład na Motorola Atrix. Inni wolą 4. Zwolennicy większych ekranów twierdzą, że więcej nieruchomości na ekranie oznacza bardziej wciągającą grafikę, lepsze wrażenia z przeglądania stron internetowych, lepsze wrażenia z oglądania filmów, większą praktyczność itp. Zwolennicy mniejszych ekranów twierdzą, że szukają smartfona, a nie małego tabletu i że nie chcą używać obu rąk do korzystania z telefonu.

Chociaż z tych zdjęć wydaje się całkiem jasne, że Motorola Bionic będzie dostarczana z gigantycznym 4. 5 ” wyświetlacz, nie jest jeszcze jasne, czy będzie to hit z użytkownikami. Jak się czujesz w 4. 5-calowy ekran? Czy to zmieni twoją decyzję o zakupie Bioniki, czy nie? Daj nam znać swoje myśli poniżej!