Rodzinne Namioty Kempingowe Rozważane!

 

Rodzinne namioty kempingowe pozwalają zabrać ze sobą dom na długie rodzinne wycieczki.   Dzieci mogą spać spokojnie w tym samym namiocie z rodzicami, Rodzina spożywa posiłki przy stole, a członkowie rodziny spędzają wolny czas w gronie rodzinnym.

Aby pomóc Ci zdecydować, który namiot rodzinny może być potrzebny, wymieniliśmy cztery Bestsellery, mając nadzieję, że przynajmniej jedna z nich zwróci twoją uwagę.   Co chcesz, aby mieć oko na cechy każdego namiotu.   Wybierasz Dom dla dzikich terenów.   Proszę dokonać wyboru odpowiednio.

Trzy rodzinne namioty, które omówimy poniżej, należą do Coleman, długoletniego lidera w produkcji sprzętu kempingowego.   Namioty te są zbudowane przy użyciu systemu Coleman Weather Tec, który zapewnia dodatkową ochronę środowiska.

Ok, nadszedł czas, abyśmy przyjrzeli się bliżej tym dużym, przenośnym domom dla dzikich zwierząt.

Coleman Czerwony Kanion 8 Osób Rodziny Camping Namiot

Coleman Czerwony Kanion 17X10 stóp, osiem osób zmodyfikowany namiot kopułowy jest tak funkcjonalne, jak to jest piękne.

  Jest duży i dobrze zbudowany, może pomieścić do ośmiu osób i ma wbudowane torby do przechowywania, które pozwalają przekształcić go w namiot z trzema sypialniami.   Jest również wyposażony w własną matę powitalną i torby do przechowywania materiałów namiotowych.

W tym namiocie jest o wiele więcej, niż się wydaje na pierwszy rzut oka.   Oto spojrzenie na funkcje, które naprawdę musisz znać.

Rodzina Coleman Czerwony Kanion Camping Namiot
Rodzinny namiot kempingowy może pomieścić osiem wczasowiczów;
Mierzy 17 na 10 stóp z wysokością środkową 72 cali
Dołączone ścianki działowe umożliwiają przekształcenie pokoju w trzy oddzielne pokoje
Ekskluzywny system Weathertec Coleman gwarantuje, że będziesz suchy w deszczową pogodę.
Łatwa instalacja namiotu z słupkami drucianymi i prostą instrukcją montażu
Port powietrza chłodzącego i regulowany system wentylacji Variflo

Sprawdź zdjęcie na amazon, korzystając z powyższego linku, a zobaczysz, że ten namiot jest stylowym sposobem ochrony i umieszczenia rodziny na długich wędrówkach.   Namiot jest wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne i nie będziesz gonił po pierwszych wiatrach.
Co mówią klienci…

Ale tutaj jest haczyk.   Klienci narzekają-z racji-że namiot, który otrzymują, nie jest rodzajem namiotu, o którym czytali w amazon.   Mówią, że wersja opisana na amazon jest starą wersją tego namiotu, który był lepszy w większości kont, ale ten namiot został przerwany – a ten nowy jest po prostu słabym zamiennikiem.

Wielu klientów, którzy zamówili ten namiot, najwyraźniej otrzymało nową wersję namiotu, co wydaje nam się niesprawiedliwe, ponieważ nowy namiot nie jest równy staremu lub lepszemu.   Jednak te skargi pochodzą od wcześniejszych klientów, a nie od nas.   Nie mamy innego wyjścia, jak wierzyć im na słowo.

Chcesz przeczytać opinie klientów na temat pojedynczej gwiazdy na stronie amazon, aby zdecydować, czy nowy namiot jest odpowiedni dla ciebie.   Klienci mogą pomóc zrozumieć problem znacznie lepiej niż my.   Po prostu zdaj sobie sprawę, że problem naprawdę istnieje i włącz go do swojej decyzji o zakupie.

Alternatywnie, możesz rozważyć znalezienie starej wersji tego namiotu, jeśli nadal gdzieś tam jest.

Coleman 6 Osoby Natychmiastowy Rodzinny Namiot Kempingowy

 

Namiot kempingowy red canyon family z pewnością ma dobry wygląd, ale jeśli wolisz pracować z bardziej tradycyjnym namiotem, być może jeden z tych namiotów może być tym, czego chcesz.

Namiot Coleman Instant Family Camping dla sześciu osób może Cię zainteresować, jeśli masz średniej wielkości rodzinę, która lubi odchodzić od tego wszystkiego.   Mierzy 10 × 9 stóp. i jest wyposażony w wstępnie przymocowane słupy, więc istnieje niewielkie ryzyko ich utraty.
Namiot ma wiele przydatnych funkcji, które czynią go atrakcyjną opcją na rodzinne wakacje.   Oto pobieżne spojrzenie na niektóre z nich.

W Coleman 6 Osób Natychmiastowy Rodziny Cechy Namiot Kempingowy

Spoiny podłogowe dla dodatkowej suchości
Okna z siatki, klejone szwy, podłoga wanny jest utrzymywana w cieple
Zawiera: ziemi stakes i torba transportowa
Ognioodporne, Odporne Na Wiatr, Wodoodporna
Rozmiar: 108. 0 ” L x 120. 0 ” W
Średnia Wysokość: 72. 0 ” H
Co mówią klienci…

Ranking 4. 9 z pięciu gwiazdek w 19 recenzjach powinno to wszystko powiedzieć.   Większość klientów jest bardzo zadowolona z tego rodzinnego namiotu kempingowego.   Najbardziej podoba im się to, że instalacja jest naprawdę „natychmiastowa”, tak jak w reklamie.   Dzięki jednoczęściowej konstrukcji namiotu większość ludzi może go zainstalować w ciągu pięciu minut bez żadnej pomocy.

Podzieliłbym się moimi przemyśleniami na temat wszelkich negatywnych opinii na temat tego namiotu, ale na szczęście dla ciebie-ich nie ma.   Jeśli potrzebujesz dobrego, suchego, wytrzymałego namiotu, który jest dobrze wentylowany i szybki w instalacji, wiesz, gdzie go kupić.   Ten namiot jest najlepszy dla małej rodziny, lub dwie osoby dorosłe potrzebują dużo miejsca.

Możesz obejrzeć ten namiot tutaj:

Coleman 8 Osoby Natychmiastowy Rodzinny Namiot Kempingowy

Link do Amazon:
Namiot Coleman Instant 8 person jest nieco większy niż jego sześcioosobowy kuzyn, ale oferuje te same wspaniałe funkcje, co namiot 6-osobowy.   Jednak 8-osobowy namiot nie otrzymał tak entuzjastycznych recenzji jak sześcioosobowy namiot.   Omówimy te pytania krótko, ale najpierw przyjrzyjmy się temu rodzinnemu namiotowi kempingowemu.
Przestronny 8-osobowy, 2-pokojowy namiot zaprojektowany do szybkiego montażu
Słupy są wstępnie przymocowane do namiotu, do szybkiej instalacji w ciągu pięciu minut
Ekskluzywny system WeatherTec, aby utrzymać suchość
Grube Wodoodporne Ściany
Spawana podłoga chroniąca przed wilgocią
2 drzwi i 7 okien dla pełnej wentylacji
Wymienny dzielnik do tworzenia dwóch pomieszczeń
Wymiary 14 na 10 stóp; wysokość środka 6 stóp 5 cali
Pozostaje ciepły; utrzymuje ciepło dobrze.
1 rok gwarancji

 

Namiot Coleman Instant 8 person to stylowy, wytrzymały namiot, który wydaje się mieć wszystko, czego potrzebuje, tak jak w sześcioosobowym namiocie.   Został zaprojektowany tak, aby był suchy i dobrze wentylowany, z solidną ramą odporną na silne wiatry.   To, jak dobrze to robi, jest kwestią dla wcześniejszych użytkowników namiotu.   Zobaczmy, co mówią.…

Co mówią klienci:

Klienci oceniają ten namiot na 4. 3 gwiazdki na pięć.   Uwielbiają szybką konfigurację – chociaż wycofanie naprawdę stanowiło pewien problem.   Uwielbiali wentylację i konfigurowalne okna.   Uwielbiali wygląd, wysoki sufit i fakt, że namiot pozostawał suchy nawet przy najzimniejszej pogodzie.

Nie ma wielu skarg, ale te, które są zarejestrowane, są dość spójne.   Problem polega na tym, że nie możemy pogodzić tych skarg z wieloma pozytywnymi opiniami na temat tego produktu.   Oto kilka myśli, które przyszły nam do głowy.

Niektórzy klienci, którzy pozostali Suchi podczas ulewnego deszczu, wspomnieli, że użyli muchy deszczowej Dla Dodatkowej Ochrony.   Jeden z recenzentów przetrwał cały tydzień deszczu w swoim namiocie, więc trudno powiedzieć, że sam namiot ma wadę konstrukcyjną.   Jeden z klientów zalecił użycie plandeki lub tkaniny pod markizą, aby podłoga była sucha.

Uważamy, że między muchą deszczową a plandeką naziemną prawdopodobnie naprawi to większość problemów związanych z wilgocią.   Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniej muchy, prawdopodobnie nie powinieneś kupować tego namiotu, ponieważ możesz skończyć w kałużach wody.

Większość innych pytań była wybredna, ale masz link do tego produktu na amazon, więc dlaczego nie zbadać recenzji dla siebie – a potem możesz zdecydować.

Naszym własnym uczuciem jest to, że jeśli chcesz mieć odpowiedni rodzinny namiot kempingowy dla ośmiu osób lub mniej, to ten rodzinny Namiot Coleman powinien sprawić, że będziesz dumny.

Nasz wybór dla namiotu kabiny

Coleman tworzy wszystkie te rodzinne namioty kempingowe,ale być może naszym wyborem będzie natychmiastowy Namiot Coleman 8-osobowy.   Teraz na amazon różnica w cenie między dwoma namiotami wynosi tylko dziesięć do piętnastu dolarów, więc dlaczego nie kupić dodatkowego miejsca?   Twoim największym powodem zakupu mniejszego namiotu jest to, że łatwiej jest go zainstalować i zburzyć; Twoje połączenie.

Ponownie, niezależnie od tego, jaki namiot kupisz, kup plandekę i muchę deszczową, aby się nie zamoczyć.   Oczywiście, odporny na warunki atmosferyczne namiot powinien pasować do wszystkiego, aby był odporny na warunki atmosferyczne, ale teraz, gdy przeczytałeś tę recenzję, jesteś ostrzeżony – i dlatego uzbrojony z góry.
A teraz Idźcie i czyńcie cuda.