Doświadcz pełnego doświadczenia kina domowego bez problemów z przewodami

 

Najlepszą rzeczą w posiadaniu bezprzewodowego systemu dźwięku przestrzennego w Twoim domu jest to, że nie musisz instalować wszystkich przewodów i próbować ukrywać ich w całym miejscu. Jeśli szukasz najlepszego bezprzewodowego dźwięku przestrzennego do kina domowego, istnieją dwa nowe produkty, które mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Ten artykuł dostarczy Ci informacji na temat tych dwóch produktów; ich specyfikacje, ceny i recenzje produktów.

Co to za produkty?

VIZIO SB3851-C0 38-calowy 5. 1-kanałowy pasek dźwiękowy z bezprzewodowym subwooferem i głośnikami satelitarnymi (model 2015) i Yamaha NS-SP1800BL 5. 1-Kanałowy System głośników kina domowego to nowe bezprzewodowe głośniki, które zapewniają najlepsze wrażenia z kina domowego ze względu na jakość dźwięku, jaki przyniosą

Rodzaj produktu

VIZIO SB3851-CO to jest model 2015 z Chin, który ma 38 cali soundbar z 5. 1 Funkcje kanału. Ponadto produkt ma bezprzewodowy subwoofer i głośnik satelitarny.

Możesz cieszyć się uczuciem teatru, ponieważ jest on zamontowany na ścianie i jest pilot zdalnego sterowania oraz potrójna bateria AAA, która jest również dołączona przy zakupie produktu. Przy obecnej cenie 248 USD i bezpłatnej wysyłce możesz zaoszczędzić 1 USD. 99. Oferują one również 2-3 lata gwarancji za jedyne $ 10 – $ 20.

Z drugiej strony Yamaha NS-SP1800BL ma 2-drożne głośniki satelitarne z 2. 5 ” głośnik niskotonowy i 2-drożne głośniki Centralne z podwójnym 2. 5 ” głośniki niskotonowe i jeden głośnik wysokotonowy. Wszystkie głośniki są ekranowane magnetycznie i mają złącze Ty spring clip. Poza tym, to ma 8 ” 100 W sześciennych subwoofer wysokiej mocy, tryb ścienny. Ten produkt jest samodzielny, ale to nie jest bezprzewodowy i wymaga Surround wzmacniacz, który nie jest zawarte w pakiecie. Wśród jego cech wyróżnić można następujące: krzywa odpowiedzi częstotliwościowej wynosi 28 Hz-50 kHz; czułość dźwięku wynosi 82 dB, a jego impedancja 6 omów.

Wadą posiadania bezprzewodowego systemu dźwięku przestrzennego jest jednak to, że dźwięk, który wytwarza, nie jest tak dobry jak System Przewodowy. Ponadto są nieco droższe niż przewodowe.

Te głośniki kina domowego są zwykle dostarczane z głośnikiem przestrzennym, subwooferem lub centralną konsolą dźwiękową. Te bezprzewodowe głośniki surround są bardziej dostępne, ponieważ w pakietach znajduje się wiele rzeczy. Co więcej, można je łatwo dostosować i łatwo wykorzystać po wyjęciu go z pudełka. Ponieważ może to być łatwe do skonfigurowania, nie potrzebujesz żadnych umiejętności niezbędnych do wykonania pracy, z wyjątkiem niewielkiego zrozumienia instrukcji i diagramów zawartych w instrukcji produktu.

Jeśli chcesz dodatkowo dowiedzieć się, który produkt może dać Ci najlepszy bezprzewodowy dźwięk przestrzenny, którego szukasz, to polecam przeczytanie bezprzewodowych recenzji dźwięku przestrzennego naszych dwóch produktów.

VIZIO SB3851-C0 38-calowy 5. 1 kanał dźwięk bar z bezprzewodowego subwoofera i satelity

Ten model ma tylne głośniki satelitarne i głęboki bezprzewodowy subwoofer, który tworzy niesamowite 5. 1 dźwięk przestrzenny, który zamieni Twój dom w kino. Co więcej, jest to najlepsza w swojej klasie jakość dźwięku, ponieważ zapewnia do 100 dB krystalicznie czystego dźwięku. Ponadto ma wbudowany Bluetooth, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z urządzenia do głośnika kina domowego.

Wyobraź sobie, że możesz słuchać ulubionej muzyki lub oglądać ulubiony film z urządzenia na dużym ekranie, po prostu dotykając palcem. Nie ma żadnych przewodów do podłączenia i odłączenia. Nie będziesz miał żadnych problemów, jeśli nie wiesz, jak korzystać z przewodów, które są w Twoim miejscu. Wszystko, co musisz zrobić, to usiąść, zrelaksować się i sterować pilotem lub smartfonami. Jest to również dobre, ponieważ istnieje bezpłatne wsparcie techniczne przez sześćdziesiąt dni lub dwa miesiące od momentu dostarczenia.

Jest to nowoczesny 5. 1 głośnik jest znacznie lepszy niż tradycyjne głośniki z następujących powodów:

W tradycyjnych głośnikach trzeba było umieścić i podłączyć sześć głośników: lewy, środkowy, prawy, lewy Surround, prawy Surround, Plus moduł basowy. To dużo przewodów, stojaków głośnikowych i połączeń.

Aby podłączyć lewe i prawe głośniki surround, trzeba było poprowadzić przewody przez cały obszar odpoczynku. Wydaje się to nieprofesjonalne i niechlujne, więc musisz ukryć je za zasłonami, tapetą lub dywanem, aby twoja część wypoczynkowa wyglądała jak część wypoczynkowa.

Trzeba było kupić oddzielny odbiornik do zasilania tych głośników.

Prawdopodobnie musisz wydać około 400 USD na głośniki, przewody, piloty i wszystko inne!

Chociaż Vizio rozpoczął powyższą listę, są w stanie rozwiązać te problemy jeden po drugim, robiąc to 5. 1 Soundbar. Ten Soundbar łączy w sobie lewe, prawe i środkowe moduły, które zmieszczą się przed telewizorem.

eszcze, gdy działają niesamowicie. Dźwięki o niskiej częstotliwości, takie jak dźwięki z modułu basowego, mogą nie być dobrze zlokalizowane przez ludzki system słuchowy, ponieważ można umieścić moduł basowy w dowolnym miejscu w pokoju i będzie brzmiał prawie tak samo dla osoby.

Tak więc, aby rozwiązać ten problem, musisz umieścić go za częścią wypoczynkową, gdzie można go również podłączyć do głośników surround. W tym produkcie można podłączyć moduł basowy do gniazdka elektrycznego za częścią wypoczynkową, a głośniki surround do modułu basowego, nie martwiąc się o przewody, które będą przechodzić przez salon.

Urządzenie nie jest jednak całkowicie bezprzewodowe, ponieważ głośnik satelitarny jest podłączony do subwoofera. Urządzenie nie ma połączenia HDMI / ARC, więc nie można używać blu-ray, skrzynki kablowej i roku na telewizorze.

Yamaha NS-SP1800BL 5. 1-Kanałowy System Głośników Kina Domowego

Można wygodnie cieszyć się kina domowego przy użyciu Yamaha NS-SP1800BL 5. 1-kanałowy głośnik kina domowego. Oprócz łatwości użytkowania, ten produkt ma niski koszt. NS-SP1800BL to unikalny system, który ma zaawansowaną technologię aktywnego serwonapędu Yamaha (Advanced YST). Tutaj głośnik ma idealnie liniowy ruch, ponieważ głośnik i wzmacniacz współpracują ze sobą, aby zrekompensować opór. Ponadto system ten ma również szerokopasmową charakterystykę częstotliwościową systemu i ekranowanie magnetyczne na przednich i środkowych głośnikach.

Jednak zestaw nie jest tak naprawdę bezprzewodowy, ponieważ musisz uruchomić przewody, aby podłączyć głośniki. Ponadto przewód głośnikowy biegnie do 100 stóp! Co więcej, ten głośnik może wydawać się, że nie działa z żadnym innym wzmacniaczem, takim jak Yamaha natural sound stereo, ponieważ jest po prostu przeznaczony do systemu dźwięku przestrzennego dla pokoju audiowizualnego. Jeśli spróbujesz podłączyć go do innych wzmacniaczy, mogą pojawić się problemy.

Wniosek

Dawno minęły czasy, kiedy doświadczenie teatralne można doświadczyć w sali teatralnej, a ci, którzy mają pieniądze, mogą cieszyć się wszystkimi filmami, które chcą oglądać. Chociaż na rynku dostępne są płaskie ekrany i duże telewizory, nadal potrzebujesz dobrych głośników, aby mieć poczucie teatru, którego chcesz doświadczyć. W rzeczywistości doświadczenie teatralne to naprawdę dobry dźwięk, który daje dreszczyk emocji tym, którzy oglądają film.

Dobrą rzeczą jest to, że istnieją głośniki bezprzewodowe, takie same jak te, które omawialiśmy i rozważaliśmy. Dziś możesz cieszyć się oglądaniem ulubionego filmu w domu z kinem minus problem z podłączeniem i ukryciem wszystkich przewodów w swoim salonie!